Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] ochrona zderzaka w oIIfl - co z tym zrobić?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2] ochrona zderzaka w oIIfl - co z tym zrobić?

    Gdybyście doczytali, przód będzie z RS-a i nic tego nie zmieni, wiec halogeny z MC odpadają

  • #2
    [O2] ochrona zderzaka w oIIfl - co z tym zrobić?

    witam, ktoś na wakacjach tak mi zarysował tylny zderzak, mam oryginalny sztyft z lakierem to chyba to zamaluję ale na przyszłość: jak zabezpieczyć zderzak przed takimi zarysowaniami, ma ktoś pomysł? czy są oryginalne jakieś nakładki na ranty zderzaka? zobaczcie foto. Pozdr.
    Załączone pliki
    Witam, jeżdżę skodą octavią 2 FL Mint 1.4 tsi Antracyt, pozdrawiam
    Była:
    Jest:
    1) Octavia 1,4 TSI

    jak sobie kupię jeszcze więcej aut to będę miał jeszcze dłuższy podpis

    Komentarz


    • #3
      Re: ochrona zderzaka w oIIfl - co z tym zrobić?

      Zamieszczone przez matompra
      witam, ktoś na wakacjach tak mi zarysował tylny zderzak, mam oryginalny sztyft z lakierem to chyba to zamaluję ale na przyszłość: jak zabezpieczyć zderzak przed takimi zarysowaniami, ma ktoś pomysł? czy są oryginalne jakieś nakładki na ranty zderzaka? zobaczcie foto. Pozdr.
      Jak jezdzisz to nie sciagaj plandeki z samochodu,lub zostawiaj zderzaki w domu i smigaj bez. :jump:
      Respect All,Fear No One!

      Komentarz


      • #4
        matompra, Są folie ochronne, bezbarwne, dostępne np na allegro:

        Link
        mkII 20VT (600h worked)
        Roooooomster

        Komentarz


        • #5
          wydaje się, że na ten rodzaj zarysowania zderzaka nie pomogą żadne folie - zostaną też przecięte przez atakujący się pojazd

          Nie łudź się - tutaj nic nie poradzisz - O2 czy jakikolwiek inny samochód, przed - nic się nie da zrobić. Okleisz zderzak - dostaniesz rysę w drzwi.

          Komentarz


          • #6
            matompra, gdzie dostałeś taki sztyft? Jak pytałem w ASO to nie wiedzieli o co chodzi - mają tylko zaprawki...

            Zrób też proszę zdjęcie, jak wygląda zderzak po zastosowaniu tego sztyftu...

            Komentarz


            • #7
              Foli nic nie da. W warszawie arkusz 1m2 kosztował coś ok 10zł. A gdzie kupiłeś sztyft bo mam parę odprysków na masce i chciał bym to zabezpieczyc.
              Elektronika,SSWiN,CCTV,Informatyka,Akwarystyka

              Komentarz


              • #8
                Może listwy tego typu... chociaż to i tak bardziej ochrona psychiki właściciela niż zderzaka :szeroki_usmiech
                Załączone pliki
                Antyfotoradar Valentine1
                Harry II Classic+Sirio ML145

                Komentarz


                • #9
                  co do lakieru do zaprawek to zamówiłem go w ASO w Częstochowie, dałem numer lakieru i dali mi dwa pojemniczki z pędzelkiem, farba kolor plus utrwalacz czy coś takiego, koszt jakieś 50zeta. to typowy zestaw do zaprawek skody
                  Witam, jeżdżę skodą octavią 2 FL Mint 1.4 tsi Antracyt, pozdrawiam
                  Była:
                  Jest:
                  1) Octavia 1,4 TSI

                  jak sobie kupię jeszcze więcej aut to będę miał jeszcze dłuższy podpis

                  Komentarz


                  • #10
                    Re: ochrona zderzaka w oIIfl - co z tym zrobić?

                    Zamieszczone przez matompra
                    witam, ktoś na wakacjach tak mi zarysował tylny zderzak, mam oryginalny sztyft z lakierem to chyba to zamaluję ale na przyszłość: jak zabezpieczyć zderzak przed takimi zarysowaniami, ma ktoś pomysł? czy są oryginalne jakieś nakładki na ranty zderzaka? zobaczcie foto. Pozdr.
                    UISP :zlosnik1:

                    Komentarz


                    • #11
                      zawsze mozna z ac zrobić i jeszcze trochę kasy zostanie koszt malowania zderzaka to 300zł
                      superb combi 2.0TSI 4x4 DSG L&K 393PS/509Nm stage 2 by CS
                      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

                      poprzednio octa 2.0tdi 260PS/500Nm http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=38983&start=0

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X